poniedziałek, 13 maja 2013

Jeszcze lepsze wieści !

Dziś lekarze poinformowali nas, że radioterapia nie będzie konieczna !!!

Będziemy jeszcze mieć badanie u neurologa, potem zostaniemy wysłani do szpitala na zabieg usunięcia broviac'a (wkłucie centralne do podawania chemioterapii) czyli maksymalnie 2 dni w szpitalu prawdopodobnie na ul. Traugutta.

Konieczne będzie wykonywanie kompletnych badań w klinice co 2 miesiące, rezonans magnetyczny w znieczuleniu co pół roku, kontrole neurologiczne i okulistyczne (do 2016 roku). Baczna obserwacja i chuchanie na zimne. Jako, że Kubusiowy guz został usunięty w całości istnieje mała szansa odrostu, ale jednak istnieje. Więc wzmożona czujność i badania,a poza tym możemy powoli wracać do normalnego życia. 

I jeszcze najważniejsze Kuby prawdopodobnie w czerwcu będzie mógł wrócić do swojego ukochanego przedszkola !!!
                                    
ps. Dziś zapisaliśmy Kubę do szkoły podstawowej ! 

12 komentarzy:

 1. Jejciu! cudownie przeczytać tak wspaniałe wieści! naświetlania są straszne i okropnie wykańczają organizm :) całe szczęście :) juhuuuu :P

  ps. sorki Gosiu, że jeszcze nie odpisałam, zaraz to zrobię :P

  OdpowiedzUsuń
 2. Fantastycznie :D

  Cieszymy się jak dzieci :)
  Pozdrowienia od Klimaszewskich :*

  OdpowiedzUsuń
 3. Suuuper wiadomość mój Kubuś az skakał do góry jak mu przeczytałam że Kuba wróci do przedszkola i że tak samo jak on pójdzie do szkoły do I klasy:) To niesamowicie cudowna wiadomość bardzo sie cieszymy
  Pozdrawiamy Was wszystkich

  OdpowiedzUsuń
 4. CUDNIE!!! Buziaki dla Was. Myślę, że to było bardzo ciężkie doświadczenie dla was, ale... chyba nic tak nie umacnia rodziny jak trudne doświadczenia. Skoro wyszliście z tego obronną ręką, to na pewno duuuuużo mocniejsi- każdy z Was oddzielnie jako człowiek, i wszyscy razem- jako super-rodzinka!

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetnie. Już nie możemy się doczekać Kuby spowrotem między nami :-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Rewelacyjne wiadomosci !!! Ucaluj Kubusia od nas i od OLi szczegolnie :) A gdzie Kube idzie do szkoly? Tam u Was, czy kolo dziadkow?

  OdpowiedzUsuń
 7. Ależ cudne wieści! Do zobaczenia w niedzielę :):)
  Ola i Tomek

  OdpowiedzUsuń
 8. Cudnie, cudnie, cuuuudnie po prostu :) Wielkie szczęście i wielka radość, pozdrawiam Was serdecznie :*

  OdpowiedzUsuń
 9. Ale się cieszymy! W przedszkolu czeka zaproszenie na urodziny od Mateusza dla Kuby,mamy wielką nadzieję że przyjdzie i będzie się bawił z dziećmi jak zawsze wyśmienicie!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kuba dziękuje za zaproszenie :-) postaramy się dotrzeć, jeszcze damy znać na 100%

   Usuń