sobota, 11 maja 2013

Sobota

Witamy !

W pierwszych słowach dziękujemy Wam za wszystkie komentarze pod ostatnim postem,  sms-y, emaile etc. cieszymy się, że mamy z kim dzielić naszą radość !
W poniedziałek będziemy wiedzieć co dalej, póki co korzystamy z wolności od szpitala, mimo, że pogoda nie dopisuje - humoru nie tracimy ;-) 

Kuba ma nowy kapelusik - musi chronić główkę od słońca (które było przez kilka dni jeśli jeszcze pamiętacie ;)) i ludzkich spojrzeń (trochę go peszą i smucą). Niedługo włoski urosną i będzie jak dawniej. Póki co jest naszym okrąglutkim słoneczkiem. Uśmiecha się cały czas !


I jeszcze kilka zdjęć z wieczora w Leśnicy ( błotko było pierwsza klasa !)
9 komentarzy:

 1. Prosimy o więcej takich uśmiechniętych zdjęć :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Będą, będą - teraz o nie dużo łatwiej :)

   Usuń
 2. fajny kapelusz! Jesteście wspaniali, Kochamy Was! Babcia i dziadek

  OdpowiedzUsuń
 3. Pani Małgosiu, bardzo się cieszę :) Na bieżąco czytam każdą wiadomość, a po przeczytaniu tej poprzedniej aż mnie rozsadzało z radości :))))
  Kubuś pewnie nas nie pamięta, tak krótko się widzieliśmy. Proszę go uściskać od prababci, babci i dziadka Zosi i również od Zbyszka, który bardzo polubił Kubusia i chętnie kiedyś pójdzie z nim na spacer po Wiśle, o ile będzie ku temu okazja.
  Cały czas trzymam kciuki i modlę się o jego zdrowie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kuba bardzo dużo pamięta z odwiedzin w Wiśle, was i rodziców Iwonki też :) nawet ostatnio widział w tv jakiś reportaż z Wisły i poznał amfiteatr !
   Dziękujemy za pamięć, miłe słowa i modlitwy !

   Do miłego zobaczenia !

   Usuń
 4. Bardzo cieszymy sie z dobrych wiadomosci.Dodaja sily nie tylko WAM.Pozdrawiamy mala kochana glowke.Moc buziakow.

  OdpowiedzUsuń